adidas eqt support 9317 turbo red available now adidas adds a new boost sole to the eqt support 9317 adidas eqt support 9317 turbo red releases tomorrow adidas eqt support 9317 blackpink adidas eqt support 9317 adidas eqt support 9317 whiteturbo red adidas eqt support 93 17 adidas eqt support 9317 core black adidas eqt support black pack releasing soon adidas eqt support 9317 turbo red adidas eqt support 9317 1 adidas eqt support 9317 adidas eqt boost 9317 white mountaineering adidas nmd r2 adidas eqt support 9317 turbo red release reminder adidas eqt support 9317 adidas eqt support 9317 turbo red adidas originals eqt support 9317 first look adidas eqt support 9317 core black release info adidas eqt support 9317 gets release date

Statystyka

Odsłon artykułów:
960099
adidas yeezy 650 boost adidas yeezy boost 650 adidas yeezy 650 boost colorways adidas yeezy 650 350 2 0 boost yeezy boost 650 adidas yeezy boost 650 supreme x nike air uptempo release info adidas yeezy boost 650 v1 sample detailed look adidas yeezy boost 650 v1 sample adidas yeezy boost 650 v1 sample adidas yeezy boost 650 v1 adidas yeezy 650 boost adidas yeezy boost 650 adidas yeezy 650 boost colorways adidas yeezy 650 350 2 0 boost yeezy boost 650 adidas yeezy boost 650 supreme x nike air uptempo release info adidas yeezy boost 650 v1 sample detailed look adidas yeezy boost 650 v1 sample

Zajęcia dodatkowe dla uczniów

Zajęcia pozalekcyjne

Dzień tygodnia

Kto prowadzi

Godzina/klasa

 

 

PONIEDZIAŁEK

Jacek Chruściel

12:40-13:25 sala 6 G

 

14:20-15:05 sala 6G

- zajęcia wyrównawcze j. niemiecki

Ewa Dutka

12:40 – 13:25 sala 3

- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze edukacja wczesnoszkolna

Ewa Grabowska

13:30 – 14:15 sala 29

- zajęcia wokalno-taneczne

Elżbieta Jachnik

12:25 – 13:25 sala 6

- koło matematyczne dla klasy I A

Katarzyna Jarosz

13:30 – 14:15 sala 14 G

 

- zajęcia językowo- teatralne kl. VI C

14:20 – 15:05 sala 14 G

- przygotowanie do egzaminu klasy 7 SP, 2 i 3 Gimnazjum

K. Kornobis-Madera

13:30-14:15 sala 8 G

- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze j. Polski

Urszula Książek

14:20 – 15:05 sala 9 G

- koło polonistyczne

Sebastian Kuchar

14:20 – 15:05 sala 18

- zajęcia dodatkowe z j. niemieckiego

Magdalena Kuźmicz

14:20 – 15:05 sala 5G

- zajęcia dodatkowe j. niemiecki kl. 5, 6 i 7

Dorota Latawiec

12:25 – 13:25 sala 1

- zajęcia artystyczne, teatralne, wyrównawcze edukacja wczesnoszkolna

Małgorzata Marciniak

13:25-15:25 świetlica

- zajęcia artystyczne/ zajęcia plastyczne

Anna Merena

14:20 – 15:00 sala gimnastyczna

-zajęcia sportowe kl. IV

Wioletta Nosal

14:20-15:05 sala 1G (według potrzeb) zajęcia prowadzone naprzemiennie poniedziałek/środa /czwartek

- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze biologia, chemia

Andrzej Pakuła

6:00-8:00 basen Lubin

- zajęcia sportowe

Iwona Plust

13:30 – 14:15 sala 26

- zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze j polski, kl. VI C

Magdalena Stefanowska

13:30 – 14:15 sala 12

- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego kl. IV A, B, D

Agnieszka Szade

14:15 – 15:15 świetlica

- warsztaty plastyczno-techniczne

Adrian Szajnicki

14:00 -16:00 Basen Polkowice

- zajęcia sportowe, pływackie

Anna Szubert

7:30-8:00 sala 12G

- konsultacje z matematyki

Ryszard Wojton

7:00-8:00 sala 3G

- kółko fizyczne

 

 

 

WTOREK

Piotr Cyniewski

7:15 – 8:00

- zajęcia wyrównawcze ( w tym matematyka)

Ewa Dutka

12:40 – 13:25 sala 3

- zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Ewa Grabowska

14: 20 – 15:05 sala 29

- zajęcia wokalno-taneczne

Krystyna Grabowska

12:35 – 13:20 sala 22

- zajęcia wyrównawcze edukacja wczesnoszkolna kl. III B

Elżbieta Jachnik

12:25 – 13:25 sala 6

- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze edukacja wczesnoszkolna dla klasy I A

Renata Jastrzębska

12:40-13:25 sala 16

- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze edukacja wczesnoszkolna

Sebastian Kuchar

12:40 – 13:25 sala 18

- zajęcia dodatkowe z j. niemieckiego

Marzena Kurant

Po 5 lekcji gabinet pedagoga

- zajęcia korekcyjno-kompensacyjne ( do 5 osób)

 

Ewa Ostrowska

11:40 -12:25 sala 13

- zajęcia dla uczniów zdolnych, edukacja wczesnoszkolna

Andrzej Pakuła

6:00-8:00 basen Lubin

- zajęcia sportowe

Anna Podczaszy

14: 20 – 15:05

- zajęcia artystyczne

Magdalena Stefanowska

Co 2 tyg. 14:30-15-15 gabinet logopedy lub sala 12

- zajęcia dziennikarskie dla uczniów SP

Alicja Straszewska

14:30 – 16:00 świetlica

- zajęcia o tematyce przyrodniczo - ekologicznej

Agnieszka Szade

14:15 – 15:15 świetlica

- warsztaty plastyczno-techniczne

Adrian Szajnicki

14:00 -16:00 Basen Polkowice

- zajęcia sportowe, pływackie

Anna Szubert

 

7:30-8:00 sala 12G

- konsultacje z matematyki

14:20-15:15 sala 12 G

- przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego dla klas 3 G

 

 

 

 

 

ŚRODA

Urszula Adamska

12:40 – 13:25 sala 28

- koło języka angielskiego

Beata Bybel

12:40 – 13:25 sala 21

- praca z uczniem zdolnym – zajęcia matematyczne – 3 A

Krystyna Chomiak

7:15:8:00 sala 7G

- konsultacje z matematyki

Piotr Cyniewski

7:15 – 8:00

- zajęcia wyrównawcze ( w tym matematyka)

Małgorzata Dańczak

14:20-15:05 Sala 15 G

- przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego klasy 3aG i 3bG

Renata Jastrzębska

12:40-13:25 sala 16

- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze edukacja wczesnoszkolna

Katarzyna Jarosz

12:40 – 13:25 sala 14 G

- zajęcia dodatkowe z j. angielskiego kl. IV

Krzysztof Kiedos

13:25-14:15

- zajęcia wyrównawcze z matematyki

14:20:15:05

- koło informatyczne

K. Kornobis-Madera

13:30 – 14:15 sala 8 G

- przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

 

Urszula Książek

13:30 – 14:15 sala 9 G

- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. II b G

Magdalena Kuźmicz

13:30-14:15 sala 5G

- zajęcia teatralne

Ewa Ostrowska

12:40-13:25 sala 13

- zajęcia wyrównawcze edukacja wczesnoszkolna

Andrzej Pakuła

6:00-8:00 basen Lubin

- zajęcia sportowe

Zenona Polanowska

14:30-15:00 świetlica

- zajęcia czytelnicze

Artur Sroczyk

12:40-14:15 sala gimnastyczna

- SKS dla klas SP

Beata Stefańska

11:40 -13:25 sala gimnastyczna

- gry i zabawy z piłką, klasy SP

Daniel Sygnatowicz

13:30-14:15 sala gimnastyczna

- zajęcia sportowe

Adrian Szajnicki

7:00- 9:00 Basen Głogów

- zajęcia sportowe, pływackie

Jolanta Szewczyk

13:30-14:15 sala 19

- zajęcia przyrodnicze

Anna Szubert

12:40-13:25 sala 12 G

- zajęcia wyrównawcze/ koło matematyczne kl. IV B, IV D

Ryszard Wojton

7:00-7:30 sala 3G

- zajęcia wyrównawcze z fizyki

CZWARTEK

Beata Bybel

12:40 – 13:25 sala 21

- zajęcia wyrównawcze edukacja wczesnoszkolna 3 A

Krystyna Chomiak

14:20 – 15:05 sala 7G

- zajęcia wyrównawcze z matematyki

Ewa Dutka

12:40 – 13:25 sala 3

- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze edukacja wczesnoszkolna

Krystyna Grabowska

12:35 – 13:20 sala 22

- zajęcia doskonalące umiejętności uczniów zdolnych kl. III B

Natalia Kiec

13:30-14:15 sala 14

- koło języka angielskiego kl. V

Marzena Kurant

Po 5 lekcji gabinet pedagoga

- zajęcia korekcyjno-kompensacyjne ( do 5 osób)

Dorota Latawiec

12:25 – 13:25 sala 1

- zajęcia artystyczne, teatralne, wyrównawcze edukacja wczesnoszkolna

Andrzej Pakuła

6:00-8:00 basen Lubin

- zajęcia sportowe

Iwona Plust

13:30 – 14:15 sala 26

- przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego kl III

Anna Podczaszy

14: 20 – 15:05 świetlica

- zajęcia artystyczne

Zenona Polanowska

14:50-15:50 świetlica

- zajęcia artystyczno - teatralne

Artur Sroczyk

12:40-14:15 sala gimnastyczna

- SKS dla klas SP

Adrian Szajnicki

7:00- 9:00 Basen Głogów

- zajęcia sportowe, pływackie

Jolanta Szewczyk

13:30-14:15 sala 19

- zajęcia przyrodnicze

Anna Szubert

13:30-14:15 sala 12 G

- zajęcia wyrównawcze/ koło matematyczne kl. 5 i 6

 

 

 

 

 

PIĄTEK

Urszula Adamska

13:30 – 14:15 sala 28

- przygotowanie do egzaminu z j. angielskiego dla 3aG/3bG

Piotr Cyniewski

7:00 – 8:00

- zajęcia wyrównawcze ( w tym matematyka)

Urszula Książek

14:20 – 15-05 sala 9 G

- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. VI a , VII b

Elżbieta Lisowska

13:30- 14:15 sala 11 G

- zajęcia komputerowe klas SP (V A, V B)

Andrzej Pakuła

6:00-8:00 basen Lubin

- zajęcia sportowe

Zenona Polanowska

14:30-15:00 świetlica

- zajęcia czytelnicze

Alicja Straszewska

14:00 – 14:30 świetlica

- zajęcia czytelnicze/artystyczne

Adrian Szajnicki

15:00- 17:00 Basen Polkowice

- zajęcia sportowe, pływackie

SOBOTA

Adrian Szajnicki

8:00- 12:00 Basen Głogów

- zajęcia sportowe, pływackie

 

Nie określone

 

Jolanta Książek

- w szkole wg. potrzeb

- zajęcia przygotowujące do I Komunii na terenie parafii

Jolanta Książek

- w szkole wg. potrzeb lub w innych miejscach

- zajęcia związane z projektem „ Mogile pradziada ocal od zapomnienia”

Elżbieta Lisowska

 

Przygotowanie liturgii z udziałem dzieci i młodzieży w kościele w Rudnej

Elżbieta Lisowska

 

- spotkania z młodzieżą przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w parafii Rudna

Anna Merena

- cały rok szkolny

- przygotowywanie imprez i zawodów sportowych

Andrzej Pakuła

 

- organizacja i wyjazdy na zawody

Magdalena Stefanowska

- według potrzeb

- samorząd uczniowski kl. I - IV

Daniel Sygnatowicz

 

- organizacja i wyjazdy na zawody

 

 

Powiększanie tekstu
Fundacja KGHM
matzoo
zielona flaga.jpg



yeezy boost 350 v2 adidas yeezy boost 550 first look at the adidas yeezy boost 550 kanye west reveals new yeezy boost 350 v2 colorway adidas yeezy boost 350 v2 black white adidas yeezy sply boost 350 v2 Yeezy 350 Boost V2 Black Friday Yeezy Boost 350 V2 Beluga Yeezy Boost 350 V2 Black Green adidas yeezy boost 350 v2 black pink our first look at the adidas yeezy boost 350 v2 blink adidas yeezy boost 350 v2 blackpink adidas yeezy boost 350 v2 blackpink first look yeezy boost 350 v2 upcoming releases adidas yeezy boost 350 v2 adidas yeezy boost 350 v2 black peach adidas yeezy boost 350 v2 beluga adidas yeezy boost 350 v2 beluga adidas Yeezy Boost 350 V2 Glow in the Dark sneak peek adidas yeezy boost 350 v2 blackpink

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates php hosting Valid XHTML and CSS.


adidas nmd human race orange tangerine pharrell adidas hu nmd human species black black adidas nmd human race pharrell x adidas nmd human species black coming soon pharrell x adidas nmd human race light blue pharrell shows yeezy season 4 light blue adidas nmd human race adidas nmd human race light blue adidas nmd human race light blue pharrell x adidas nmd human race fall 2016 colorways more images pharrell x adidas nmd hu collection drops tomorrow pharrell and adidas explore humanity and celebrate cultural diversity with inaugural hu collection pharrell x adidas nmd hu collection pharrell adidas nmd hu collection pharrell x adidas nmd hu collection drops thursday pharrell x adidas nmd hu collection pharrell adidas nmd hu collection adidas nmd pharrell adidas nmd human race release date pharrell adidas nmd human race early links pharrell adidas nmd yellow black