adidas eqt support 9317 turbo red available now adidas adds a new boost sole to the eqt support 9317 adidas eqt support 9317 turbo red releases tomorrow adidas eqt support 9317 blackpink adidas eqt support 9317 adidas eqt support 9317 whiteturbo red adidas eqt support 93 17 adidas eqt support 9317 core black adidas eqt support black pack releasing soon adidas eqt support 9317 turbo red adidas eqt support 9317 1 adidas eqt support 9317 adidas eqt boost 9317 white mountaineering adidas nmd r2 adidas eqt support 9317 turbo red release reminder adidas eqt support 9317 adidas eqt support 9317 turbo red adidas originals eqt support 9317 first look adidas eqt support 9317 core black release info adidas eqt support 9317 gets release date

Statystyka

Odsłon artykułów:
1004027
adidas yeezy 650 boost adidas yeezy boost 650 adidas yeezy 650 boost colorways adidas yeezy 650 350 2 0 boost yeezy boost 650 adidas yeezy boost 650 supreme x nike air uptempo release info adidas yeezy boost 650 v1 sample detailed look adidas yeezy boost 650 v1 sample adidas yeezy boost 650 v1 sample adidas yeezy boost 650 v1 adidas yeezy 650 boost adidas yeezy boost 650 adidas yeezy 650 boost colorways adidas yeezy 650 350 2 0 boost yeezy boost 650 adidas yeezy boost 650 supreme x nike air uptempo release info adidas yeezy boost 650 v1 sample detailed look adidas yeezy boost 650 v1 sample

SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYMI

DSC 2302

W poniedziałek 30.10.2017 r.  w naszej szkole gościliśmy wyjątkowych gości - ks. Marcina Kozyrę - dyrektora Salezjańskiej Szkoły Podstawowej w Lubinie, egzorcystę oraz proboszcza tutejszej parafii - ks. Jana Pazgana Ks. Kozyra odprawił Eucharystię w intencji zmarłych uczniów i pracowników naszej szkoły,  w której uczestniczyła klasa I b oraz klasy V, VI i VII. Nie zabrakło również nauczycieli oraz dyrekcji.

Ksiądz Marcin  wygłosił przejmujące kazanie odnosząc się do nadchodzącej Uroczystości Wszystkich Świętych i Święta Zmarłych. Msza święta zakończyła się specjalnym błogosławieństwem i modlitwą ze specjalnym błogosławieństwem miejsca i osób, czyli całej społeczności szkolnej. Ta Eucharystia to też rzeczywiste spotkanie ze Świętymi. Święci obecni byli nie tylko na portretach, ale także w relikwiach. Była m.in.: relikwia Jana Pawła II podarowana szkole przez kardynała Dziwisza, osobistego sekretarza Ojca świętego, relikwie Św. Faustyny Kowalskiej czy polskich męczenników z Peru – o. Michała i o. Zbigniewa.  Podczas liturgii śpiewaliśmy, że każdy, „taki duży, taki mały może Świętym być”.

Po Eucharystii goście świetnie bawili się wspólnie z uczniami klas I-III podczas Balu Wszystkich  Świętych. Tylu świętych na raz jeszcze w naszej szkole nie było. Bal wypadł fantastycznie!  Jury miało bardzo trudne zadanie, ale wyłoniło zwycięzców konkursu: brata bliźniaka świętego Marcina, którym okrzyknięto Maksyma Dziadyka z klasy III b oraz bliźniaczkę św. Faustyny Kowalskiej – Igę Biniakowską (klasa IIIb). Kolejną nagrodę przyznano za aktywny udział w balu, która otrzymała Kaja Majewska z klasy III c.

Na słowa uznania zasługują dzieci, które wzięły aktywny udział w zabawie oraz poczyniły ogromne starania w przygotowaniu pięknego stroju wybranego przez siebie świętego. W tym miejscu, drodzy Rodzice, bardzo dziękujemy za Wasze zaangażowanie w przygotowaniu wspaniałych strojów i rekwizytów świętych.

Po słodkim poczęstunku w „Anielskiej kawiarence” pożegnaliśmy naszych gości. Gość specjalny - Ksiądz Marcin, otrzymał od nas w prezencie pięknego anioła podarowanego przez p. Agatę Sajdyk, przewodniczącą Rady Rodziców oraz p. Barbarę Krupę ( instruktorkę świetlicy wiejskiej z Gawron). Mamy nadzieję, że jeszcze nas odwiedzi i pozwoli nam ponownie poczuć się jak w niebie.

 

 

Dziękujemy za udział oraz pomoc w przygotowaniu balu i Eucharystii Małgorzata Marciniak, Elżbieta Lisowska

 

Powiększanie tekstu
Fundacja KGHM
matzoo
zielona flaga.jpg

Online

Odwiedza nas 86 gości oraz 0 użytkowników.
yeezy boost 350 v2 adidas yeezy boost 550 first look at the adidas yeezy boost 550 kanye west reveals new yeezy boost 350 v2 colorway adidas yeezy boost 350 v2 black white adidas yeezy sply boost 350 v2 Yeezy 350 Boost V2 Black Friday Yeezy Boost 350 V2 Beluga Yeezy Boost 350 V2 Black Green adidas yeezy boost 350 v2 black pink our first look at the adidas yeezy boost 350 v2 blink adidas yeezy boost 350 v2 blackpink adidas yeezy boost 350 v2 blackpink first look yeezy boost 350 v2 upcoming releases adidas yeezy boost 350 v2 adidas yeezy boost 350 v2 black peach adidas yeezy boost 350 v2 beluga adidas yeezy boost 350 v2 beluga adidas Yeezy Boost 350 V2 Glow in the Dark sneak peek adidas yeezy boost 350 v2 blackpink

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates php hosting Valid XHTML and CSS.


adidas nmd human race orange tangerine pharrell adidas hu nmd human species black black adidas nmd human race pharrell x adidas nmd human species black coming soon pharrell x adidas nmd human race light blue pharrell shows yeezy season 4 light blue adidas nmd human race adidas nmd human race light blue adidas nmd human race light blue pharrell x adidas nmd human race fall 2016 colorways more images pharrell x adidas nmd hu collection drops tomorrow pharrell and adidas explore humanity and celebrate cultural diversity with inaugural hu collection pharrell x adidas nmd hu collection pharrell adidas nmd hu collection pharrell x adidas nmd hu collection drops thursday pharrell x adidas nmd hu collection pharrell adidas nmd hu collection adidas nmd pharrell adidas nmd human race release date pharrell adidas nmd human race early links pharrell adidas nmd yellow black